باغ نادهی

مزرعه‌دار: هادی جعفری

هادی جعفری از جمله جوانان سخت کوش و امین در منطقه داورزن و از اهالی روستای مهر است، شاید اولین باری که او برای انجام کاری ساده معرفی شد، نه خودش و نه آنها که معرفی اش کردند، فکر نمی کردند تا این اندازه دارای ظرفیت و توانایی باشد.

بسته های شراکت

توت آمریکایی و لیلکی – 5 اصله

۲,۷۷۷,۵۰۰ تومان با احتساب مالیات و کارمزد بانکی
هادی جعفری
هادی جعفری از جمله جوانان سخت کوش و امین در منطقه داورزن و از اهالی روستای مهر است، شاید اولین باری که او برای انجام کاری ساده معرفی شد، نه خودش و نه آنها که معرفی اش کردند، فکر نمی کردند تا این اندازه دارای ظرفیت و توانایی باشد. هادی بسیار با اخلاق است و مهمترین خصوصیتی که باعث شد توجه ها به سمت او جلب بشود این است که اهل مال حلال و سخت کوشی است. در یادگیری بسیار جدی و آماده است و برای همین در طول این سالها مسئولیت های متنوعی را پذیرفته است و با دقت و تلاش موفق شده تا همه کارها را به خوبی انجام بدهد. امروز هادی یک مدیر توانا ،‌یک کارآفرین اهل حلال و حرام، یک استاد کار آجر و خشت کم نظیر و یک عضو امین در صندوق های قرض الحسنه و فعالیت های موسسات خیریه در منطقه می باشد. هادی در کنار همه فعالیت هایش، مدیریت باغ نادهی را هم بر عهده دارد و با دقت و توجه مراقب تک تک درختان این باغ بی نظیر است.

همکاری با مزرعه من

درباره مزرعه من

ما هم مثل شما بودیم، هر بار که به سفر می رفتیم، و از دشت ها و کوه ها عبور میکردیم، هر بار که میهمان سرسبزی و تازه گی دشت و دمنی می شدیم، هر شب که در زیر ستاره های آسمان کویر یا کوهستان به صبح می کردیم و یا هر بار که تحفه ای از روستا برایمان می رسید، دلمان پر می کشید و آرزو میکردیم کاش همیشه می شد در مزرعه ای، در خانه ای کوچک در روستایی، در کنار رودخانه و جنگلی و دشتی می ماندیم ،‌کاش می شد تا همیشه از مزرعه برایمان تحفه می آوردند یا می شد که مطمئن بشویم آنجه میخوریم تازه و سالم و یک دست است …. اما نمی شد.

سالها این رویا را با خودمان از این سفر به آن سفر بردیم، ‌سال ها آرزوی زیستن در طبیعت و یا داشتن مزرعه ای، ‌باغی یا باغچه ای را در لابلای درگیری ها و گرفتاری های زندگی شهری امروزی فراموش کردیم تا اینکه گرد هم آمدیم و با خود قرار تازه ای گذاشتیم، تصمیم گرفتیم تا رویای قدیمی داشتن مزرعه خودمان را به واقعیت برسانیم، با هم همراه و همسفر شدیم و از قدم های کوچک آغاز کردیم تا به امروز که بخوبی میدانیم چه میخواهیم، ما با سرمایه خودمان، با وقت، عمر و تلاش خود، راه پر پیچ و خم ارتباط روستا و روستایی، کشاورز و دامدار با فن آوری را پیدا کردیم و امروز میخواهیم شما را هم به این سفر دعوت کنیم.

ما کشاورز یا دامدار نیستیم ولی با کشاورزی و دامداری و زندگی در روستا پس از ۵ سال سعی و خطا به اندازه ای می دانیم که به شما پیشنهاد کنیم تا در مزرعه های مجموعه مزرعه من مشارکت کنید.

این مزرعه ها، مثل هر مزرعه دیگری در دل طبیعت و با اتکاء به نیروی طبیعت اداره می شوند ولی فن آوری را به خدمت گرفته ایم تا از دور یا نزدیک بدانیم که در مزرعه ها چه می گذرد و قدر و مقدار هر قدمی و هر اقدامی را اندازه میگیریم.

مزارع ما، مزرعه هایی متعلق به ما نیستند، مزرعه هایی که در شبکه مزرعه من پذیرفته می شوند، قبل از هر چیز متعهد به اجرای شیوه ها و روش هایی هستند که مورد تایید همکاران و شرکای علمی و دانشگاهی ما هستند، هر مزرعه و هر تیم مزرعه داری که مقررات ما را بپذیرد و بر اساس اصول و قواعد مورد نظر ما مزرعه خود را اداره نماید به سبد پیشنهادات ما اضافه می شود و شما میتوانید با خاطری آسوده از همه دقت ها و کنترل هایی که باید برای هر مزرعه قبل از مشارکت در تولید و در حین اجرا و شراکت و حتی در پایان دوره کار مشترک  ،‌انجام شود، انتخاب و در آن مشارکت کنید.

ما متعهدیم تا رویای شما را محقق کنیم و به نمایندگی از شما اطمینان حاصل کنیم که همه کارها بر اساس شیوه ها و دستورالعل های درست انجام میشود و دایما شما را در جریان روند اداره مزرعه شما بگذاریم.

اگر شما هم مثل ما میخواهید رویای مزرعه خودتان را به حقیقت تبدیل کنید

با ما همسفر شوید …